FAQ

Co zabrać ze sobą na sesję?
Wystarczą klapki oraz ręcznik. Strój kąpielowy nie jest wymagany, pomieszczenie z kabiną i łazienką jest zamykane i przeznaczone tylko i wyłącznie dla Ciebie.
Ile osób może przebywać w kabinie jednocześnie?

W kabinie jak i w łazience znajduje się tylko jedna osoba. Wyjątkiem jest dziecko bądź osoba niepełnosprawna wymagająca opiekuna.

Jak długo trwa sesja?

Standardowa sesja trwa 60 minut.  Efekt jednej, 60-minutowej sesji utrzymuje się przez kilka dni. Istnieje jednak możliwość przybywania w kabinie dłużej. Nie ma ograniczenia czasowego.

 

Czy w komorze jest ciepło?

Tak. Temperatura wody utrzymywana jest na poziomie temperatury zewnętrznej ciała.

Czy sesje floatingu są higieniczne?

Jak najbardziej. Woda w kabinie jest czysta i sterylna. Stosowany przez nas czterokrotny system filtrowania wody oraz wysokie stężenie soli EPSOM zapewniają doskonałe warunki higieniczne.

Czy zaśnięcie w kabinie jest bezpieczne?

Nie ma powodu do niepokoju. Stan odprężenia w jakim ciało znajduje się podczas sesji sprzyja zasypianiu. Nie ma jednak możliwości znalezienia się pod wodą.

Mam klaustrofobię. Czy mogę skorzystać z kabiny?

Nie ma przeciwwskazań. Kabina jest przestronna, o wymiarach  2,4 m długości, 1,4 m szerokości i ok. 2,2 m wysokości. Ponadto nasz personel czuwa nad bezpieczeństwem każdego uczestnika. Z kabiny można wyjść w każdej chwili.

Floating a farbowanie włosów

Między zabiegiem farbowania włosów a sesją floatingową proponujemy tygodniową przerwę. Podczas przebywania w wodzie z roztworem soli kolor może wypłowieć oraz zabarwić wodę w kabinie.

Floating a makijaż

Przed rozpoczęciem sesji należy zmyć makijaż.

Floating a depilacja

2 dni przed sesją zalecamy powstrzymanie się od depilacji. Bezpośrednio po depilacji woda z roztworem soli może wywołać nieprzyjemne podrażnienia.

Czy dzieci mogą brać udział w sesjach floatingowych?

Tak, ale wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Jestem w ciąży. Czy mogę wejść do kabiny?

Oczywiście tak, jeśli lekarz nie ma żadnych przeciwwskazań. Nie zaleca się jednak korzystania z sesji floatingowych w czasie I trymestru ciąży.

Czy mogę zrezygnować z wcześniej umówionej sesji?

Tak, pod warunkiem wcześniejszego telefonicznego powiadomienia. UWAGA!!!  W przypadku nie przybycia na umówioną sesję floatingu bez wcześniejszego powiadomienia (na minimum 2 godziny przed zaplanowaną wizytą), sesja przepada, usługa jest potraktowana jako wykonana, a wpłacona należność nie zostanie zwrócona klientowi.